پاک کننده آرایش صورت میسلار واتر رندل نرمال‌ خشک‌ چرب و50 بهترین مصرف

110,000تومان

مدل پوست نرمال میسلار واتر رندل حجم 300 میلی‌لیتر مدل پوست خشک میسلار واتر رندل حجم 300 میلی‌لیتر مدل پوست چرب میسلار واتر رندل حجم 300 میلی‌لیتر
مناسب برای پوست‌های نرمال مناسب برای پوست‌های خشک و دِ هیتراته مناسب برای پوست‌های چرب و آکنه‌ای
تغذیه کننده پوست آبرسان عمقی پوست آنتی باکتریال
پاک‌سازی کننده کامل منافذ پوستی پاک‌سازی کننده کامل منافذ پوستی پاک‌سازی کننده کامل منافذ پوستی
قیمت 110 هزارتومان قیمت 110 هزارتومان قیمت 110 هزارتومان

پاک کننده آرایش صورت میسلار واتر رندل نرمال‌ خشک‌ چرب و50 بهترین مصرف

📝🌼 داستان میسلار واتر را شنیدی؟

دهه‌ها پیش در فرانسه رایج شد، آب شهر پاریس برای پوست خشن بود و باعث خشکی پوست و جوش‌ها می‌شد.

برای مقابله با این موضوع، مایسلار وا‌تر توسط متخصصان پوست به‌عنوان یک جایگزین پاک کننده مناسب پوست معرفی شد.

از آن زمان، میسلار وا‌تر به دلیل کاربرد‌ها و فواید مختلف، به یک ماده فعال مهم در مراقبت از پوست تبدیل شده است.

برای غواصی عمیق‌تر، 0 تا 100 را با سبز رسان بدانید که چگونه می‌توان از این ماده برای مراقبت از انواع پوست استفاده کرد. [به گفته متخصصان 50 + سوال و جواب]

آب میسلار برای چی استفاده میشه؟،میسلار واتر چیست؟،چگونه میسلار واتر مناسب پوست خود را انتخاب کنیم؟،میسلار وا‌تر برای انواع پوست‌های حساس،میسلار وا‌تر برای انواع پوست‌های خشک،میسلار وا‌تر برای انواع پوست‌های چرب،میسلار وا‌تر برای انواع پوست معمولی،میسلار وا‌تر برای آرایش ضد آب،می‌سلار وا‌تر برای پوست مستعد آکنه،مضرات میسلار واتر چیست؟،آیا می‌توانم هر روز از آب می‌سلار استفاده کنم؟،می‌سلار وا‌تر بهتر است یا پاک کننده آرایش؟،چه زمانی از آب میسلار استفاده نکنیم؟،آیا می‌توانم شستشوی صورت خود را با آب میسلار جایگزین کنم؟،مضرات می‌سلار وا‌تر چیست؟،آیا میسلار وا‌تر SPF را از بین می‌برد؟،آیا آب می‌سلار برای چشم خوب است؟،اگر آب میسلار را نشویید چه اتفاقی می‌افتد؟،آیا میسلار واتر آکنه را از بین‌می‌برد؟،آیا می توانم از آب میسلار بدون پد پنبه ای استفاده کنم؟،آیا میسلار واتر برای پوست‌های چرب مفید است؟،عوارض جانبی آب میسلار چیست؟،آیا میسلار وا‌تر به عنوان یک پاک کننده کافی است؟،آیا میسلار وا‌تر را حتا در صورت عدم آرایش می‌توانم استفاده کنم؟،آیا میسلار وا‌تر تونر است؟،آیا آب میسلار منقضی می‌شود؟،میسلار واتر رندل پوست چرب،میسلار واتر رندل پوست خشک،میسلار واتر رندل پوست نرمال

👨‍⚕️ دکتر الکس‌روهر می‌افزاید: «[میسلار واتر] حاوی الکل نیست و هرگز نیش نمی‌زند، بنابراین می‌توانید با خیال راحت از آن در اطراف چشم خود استفاده کنید.

👨‍⚕️ دکتر ویج می‌گوید: اگر پوست خنثی تا خشک دارید، قطعن عالی است.

👨‍⚕️ آیا متخصصان پوست میسلار وا‌تر را توصیه می‌کنند؟
متخصصان پوست و آرایشگران به طور یکسان آب می‌سلار را ترجیح می‌دهند زیرا برای اکثر انواع پوست مناسب است و باعث خشکی پوست یا تحریک نمی‌شود. مانند بیشتر تونر‌ها حاوی الکل نیست، بنابراین هرگز نیش نمی‌زند. و حتا اگر وارد چشم شما شود، نباید باعث تحریک زیاد شود.

👩‍🏫 مطالعات نشان داده‌اند که سورفکتانت‌های خشن موجود در پاک کننده‌ها می‌توانند به پروتئین‌ها و چربی‌های پوست آسیب برسانند. در‌حالی‌که آب می‌سلار حاوی یک سورفکتانت ملایم به‌جای یک سورفکتانت خشن است، هر نوع سورفکتانت می‌تواند به پوست آسیب برساند و باعث سفتی، خشکی، آسیب به سد پوستی و تحریک شود.

💚 سالم‌ترین راه برای پاک کردن آرایش چشم چیست؟
می‌سلار وا‌تر یک پاک کننده آرایش جهانی عالی است که می‌تواند آرایش چشم، رژ لب و موارد دیگر را برطرف کند، به‌علاوه برای پوست‌های حساس ملایم است. قبل از اینکه صورت خود را تمیز کنید، آن را روی یک پد پنبه‌ای برای پاک کردن آرایش بمالید.

👨‍⚕️ متخصصین پوست برای پاک کردن آرایش چه توصیه‌ای می‌کنند؟ روش‌ پاکسازی آرایش توصیه شده توسط متخصصین پوست و مو – پاکسازی مضاعف: برای از بین بردن کامل تمام آثار آرایش و آلودگی‌ها از روی پوست، پاکسازی مضاعف شامل استفاده از دو نوع پاک کننده مختلف است.

میسلار واتر برای چی خوبه؟

به طور موثر آرایش را پاک می‌کند، منافذ را باز می‌کند، رنگ می‌دهد و هیدراتاسیون پوست را در یک مرحله افزایش می‌دهد، بدون نیاز به آبکشی! آب میسلار سطح آبرسانی

پوست شما را تا 90 درصد افزایش می‌دهد.

میسلار واتر چیست؟

میسلار آب یک فرمول منحصر‌به‌فرد است که از مولکول‌های ریزی به نام می‌سل تشکیل شده که کثیفی، روغن و نا‌خالصی‌ها را جذب می‌کند. میسل‌ها مولکول‌های کوچک پاک کننده چربی هستند که به‌عنوان آهنربا‌های کوچک عمل می‌کنند و می‌توانند آرایش و نا‌خالصی‌های روی پوست شما را به‌راحتی تجزیه کنند، به‌خصوص آرایش‌های سرسخت.

روی پوست ملایم می‌ماند زیرا صابون یا مواد خشن دیگر در آن وجود ندارد. در عوض، میسلار وا‌تر از می‌سل‌های خود برای پاک کردن ملایم نا‌خالصی‌ها از سطح پوست استفاده می‌کند. اگرچه می‌سلار وا‌تر شبیه H٢O معمولی به نظر می‌رسد، اما عملکرد‌های پیچیده‌ای دارد که می‌تواند آرایش را بدون تمیز کردن خشن پاک کند.

طریقه مصرف میسلار واتر

مقداری کمی آب میسلار را بر روی یک پد پنبه‌ای بمالید، چند ضربه ملایم بر روی آرایش صورت بزنید تا زمانی که آرایش کاملن پاک شود ادامه دهید.

قیمت پاک کننده آرایش صورت میسلار واتر رندل

هم‌اکنون بهای هر سه مدل پاک کننده آرایش صورت میسلار واتر رندل 110 هزارتومان است. [مدل خشک – مدل چرب – مدل نرمال]

چگونه میسلار واتر مناسب پوست خود را انتخاب کنیم؟

چهار نوع پوست اصلی وجود دارد: پوست خشک، چرب، مختلط و معمولی که همگی نیاز‌های متفاوتی دارند و برنامه‌های مراقبت از پوست خاص خود دارند.

همچنین پوست‌های حساس و مستعد آکنه وجود دارد که برای مدیریت شعله‌ور شدن و جوش‌ها به توجه بیشتری نیاز دارند.

میسلار وا‌تر با طبیعت ملایم خود، معمولن روی انواع پوست به خوبی عمل می‌کند، زیرا دارای مزایای مختلفی است که می‌تواند به مدیریت نگرانی‌های مختلف پوست کمک کند. در مورد انواع مختلف آب مایسلار برای افزودن به روتین مراقبت از پوست خود بیاموزید تا پوستی تمیز‌تر، نرم‌تر و روشن‌تر داشته باشید.

میسلار واتر رندل برای انواع پوست‌های حساس

میسلار وا‌تر یک ماده مهم مراقبت از پوست برای پوست‌های حساس است، زیرا می‌سل‌ها کثیفی و نا‌خالصی‌ها را جذب می‌کنند که از تمیز کردن یا مالش شدید جلوگیری می‌کند. پوست حساس اغلب نتیجه یک سد پوستی در معرض خطر است که می‌تواند به مواد محرک اجازه ورود و تداخل با پوست را بدهد. استفاده از آب پاک کننده مایسلار برای پاک کردن آرایش و طراوت صورت یک راه عالی برای پاکسازی ملایم بدون ایجاد اختلال در سد خارجی پوست است. برای به حداقل رساندن سوزش، می‌سلار وا‌تر مناسب برای پوست‌های حساس را انتخاب کنید.

میسلار واتر رندل برای انواع پوست‌های خشک

پوست خشک فاقد رطوبت است و اغلب می‌تواند به‌صورت پوسته‌پوسته ظاهر شود. بیشتر فرمول‌های آب می‌سلار روی پوست‌های خشک به خوبی کار می‌کنند، زیرا این ماده فعال اغلب با سایر مواد مرطوب‌کننده ترکیب می‌شود. استفاده از آب پاک کننده می‌سلار، آلودگی، آرایش و نا‌خالصی‌ها را از بین می‌برد و در‌عین‌حال پوست را با آبرسانی بیشتر تقویت می‌کند. این پاک کننده دو عمله از آب می‌سلار برای جذب کثیفی و پمپاژ آبی برای آبرسانی به پوست استفاده می‌کند. پاکسازی نباید بیش‌از‌حد پوست را از بین ببرد و باعث سفت شدن صورت شود، در عوض، استفاده از پاک کننده آب می‌سلار باعث نرمی بیشتر صورت می‌شود.

میسلار واتر رندل برای انواع پوست‌های چرب

افرادی که پوست چرب دارند، تولید چربی اضافی دارند که می‌تواند ناشی از عوامل مختلفی مانند هورمون‌ها، کمبود رطوبت، ژنتیک و غیره باشد. مدیریت پوست چرب نیاز به پاکسازی موثری دارد که بیش‌از‌حد پوست را از بین نبرد. در‌حالی‌که افرادی که پوست چرب دارند تمایل دارند صورت خود را به‌شدت بشویند تا این درخشش اضافی را از بین ببرند، پوست چرب در‌واقع می‌تواند ناشی از کم‌آبی بدن باشد. با استفاده از یک پاک کننده ملایم مانند میسلار می‌توانید آلودگی‌ها را بدون برهم زدن تعادل pH پوست تمیز کنید.

میسلار واتر رندل برای انواع پوست معمولی

برای آن دسته از افراد خوش شانسی که به طور طبیعی رنگ پوست متعادلی دارند، پوست معمولی به‌طور‌کلی کاملن قابل تحمل است و تولید روغن سالمی دارد. با‌این‌حال، بدون مراقبت از پوست مناسب مانند پاکسازی نا‌خالصی‌ها، انواع پوست‌های معمولی نیز می‌توانند با جوش مواجه شوند. گنجاندن آب می‌سلار در روتین مراقبت از پوست برای پوست معمولی می‌تواند به مدیریت و حفظ پاکیزگی و ظاهر سالم پوست کمک کند. آرایش و نا‌خالصی‌هایی را که پوست در طول روز در معرض آن قرار دارد را پاک کنید و اجازه دهید صورت شما نرم‌تر و تمیز‌تر شود.

میسلار واتر رندل برای آرایش ضد آب

بسیاری از پاک‌کننده‌های آرایش ضدآب دارای فرمولاسیون‌های مبتنی بر روغن هستند که ممکنه مدتی طول بکشد تا خشک شوند یا باقیمانده‌ای از خود باقی بگذارند و نواحی حساسی مانند چشم‌ها را تحریک کنند. از طرف دیگر، آب پاک کننده میسلار از می‌سل‌ها برای از بین بردن موثر تمام آثار آرایش ضد آب، از‌جمله ریمل ضد آب و رژ لب سرسخت، استفاده می‌کند.

آب میسلار را روی پد‌های اکو قابل استفاده مجدد خود بریزید، سپس به آرامی پنبه را روی پوست خود بمالید (ضربه‌های آرام) تا چربی و کثیفی از بین برود.

میسلار واتر رندل برای پوست مستعد آکنه

هنگامی که نیاز‌های پوست خود را درک کنید، مدیریت جوش‌ها ساده است. پوست مستعد آکنه اغلب زمانی تشکیل می‌شود که منافذ مسدود شده و چربی زیر سطح پوست گیر می‌کند. پاکسازی و شفاف نگه‌داشتن منافذ پوست برای افرادی که پوست مستعد آکنه دارند بسیار مهمه. برای تمیز کردن عمیق، «پاک‌سازی مضاعف» را در نظر بگیرید، فرآیندی برای تمیز کردن دو بار صورت برای تمیزی عمیق‌تر.

میسلار وا‌تر یک راه‌حل فعال ایده‌آل برای پاکسازی مضاعف پوست مستعد آکنه است، زیرا خشن نیست و بدون خشک کردن پوست، منافذ شما را رفع می‌کند. این کار را با استفاده از میسل‌های خود برای جذب چربی، کثیفی و بلند کردن سلول‌های مرده پوست که ممکنه در منافذ به دام افتاده باشند، انجام می‌دهد، که یکی از دلایل اصلی ایجاد لک و جوش است. کشیدن یک پد پنبه‌ای از آب می‌سلار روی صورت خود قبل از استفاده از پاک کننده دیگری می‌تواند به حفظ سلامت و تمیزی صورت شما کمک کند.

پیشنهاد: 🔗 سرم تقویت کننده مژه سریتا و 50 روش خانگی بهترین تقویت

مضرات میسلار واتر رندل چیست؟

عوارض و مضرات رایج استفاده از مایسلار وا‌تر:

تحریک چشم – حتا زمانی که به‌عنوان ایمن برای پاک کردن آرایش چشم تبلیغ شود.

آیا می‌توانم هر روز از آب می‌سلار استفاده کنم؟

س: آیا می‌توانم حتا بدون آرایش از آب میسلار استفاده کنم؟

ج: بله.

اگرچه میسلار وا‌تر در پاک کردن آرایش بسیار موثر است، اما برای پاک کردن ملایم نا‌خالصی‌ها و چربی اضافی از روی پوست شما نیز فرموله شده است. همچنین یک آب پاک کننده برای استفاده روزمره است، حتا اگر از آرایش استفاده نمی‌کنید.

میسلار واتر رندل نی نی سایت،میسلار واتر قیمت مناسب،میسلار واتر دافی خوبه،قیمت میسلار واتر دیجی کالا،میسلار واتر دیجی کالا،میسلار واتر

میسلار وا‌تر بهتر است یا پاک کننده آرایش؟

اگر می‌خواهید به‌دستمال‌های پاک‌کننده آرایش اعتماد کنید، سبز رسان پیشنهاد می‌کند به‌دنبال دستمال‌هایی باشید که الکل کم‌تری دارند و روی پوست ملایم هستند.

در مقایسه، میسلار وا‌تر دوستدار پوست بوده و در از بین بردن کرم ضد آفتاب، آلودگی، آرایش و سایر نا‌خالصی‌ها موثر است.

چه زمانی از میسلار وا‌تر استفاده نکنیم؟

اگر پوست به شدت خیلی حساسی دارید، به احتمال زیاد بعد از اولین استفاده یا چند بار استفاده احساس می‌کنید پوستتان تحریک شده و خشک شده است. اگر پوست شما نرمال، چرب یا غیر حساس است، ممکن است چند هفته طول بکشد تا متوجه شوید که آب می‌سلار پوست شما را خشک می‌کند یا خیر. (در موارد نادر)

مضرات میسلار وا‌تر چیست؟

عوارض رایج استفاده از میسلار وا‌تر:

تحریک چشم – حتا زمانی که به‌عنوان ایمن برای پاک کردن آرایش چشم تبلیغ شود.

آیا میسلار وا‌تر SPF را از بین می‌برد؟

آب میسل دارای مولکول‌های کوچکی به نام می‌سل است که اساسن حاوی روغن هستند. اعتقاد بر این است که روغن‌ روغن را جذب می‌کند و از این‌رو آب می‌سل برای از بین بردن ضد آفتاب موثر است. از آنجایی که کرم ضد آفتاب روغنی یا مبتنی بر آب است، به‌راحتی در آب میسل حل می‌شود.

آیا میسلار واتر برای چشم بی‌خطر است؟

در موارد کلی پاسخ بله، شما می‌توانید از آب میسلار بر روی چشمان خود استفاده کنید.

در موارد نادر پاسخ خیر، در موارد انگشت‌شماری تحریک کمی نیز گزارش شده – در هر صورت نیاز به کمی مراقبت هست.

اگر آب میسلار را نشویید چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر پوست بسیار حساسی دارید و بعد از استفاده از آب میسلار شستشو نمی‌دهید، ممکنه اثری روی پوست شما باقی بگذارد که می‌تواند باعث تحریک شود. بااین‌حال، به طور کلی بی خطر است و گاهی اوقات ترجیح داده می‌شود که آن‌را نشویید. مهم است که دستورالعمل‌های محصول خاص خود را دنبال کنید.

پیشنهاد: 🔗 سرم مو دیزان مدل 01 حجم 100 میلی لیتر و 50 سوال و جواب بهترین سرم

آیا میسلار واتر آکنه را از بین‌می‌برد؟

میسلار واتر یک راه‌حل ایده‌آل برای پاکسازی مضاعف پوست مستعد آکنه است، زیرا خشن نیست و بدون خشک کردن پوست، منافذ شما را رفع می‌کند. این کار را با استفاده از میسل‌های خود برای جذب چربی، کثیفی و برداشتن سلول‌های مرده پوست که ممکنه در منافذ به دام افتاده باشند، انجام می‌دهد، که یکی از دلایل اصلی ایجاد لک و جوش است.

آیا می‌توانم از آب میسلار بدون پد پنبه‌ای استفاده کنم؟

نحوه استفاده از آب میسلار بدون پد و پنبه آرایشی:

نکته شگفت‌انگیز در مورد استفاده از میسلار واتر این است که اگر پد پنبه‌ای ندارید، می‌توانید از نوک انگشتان خود، یک پاک‌کن آرایش، پدهای پاک‌کننده آرایش قابل استفاده مجدد و موسلین ارگانیک لایه‌بردار برای پاک کردن آرایش خود استفاده کنید. تنها مشکل این است که پارچه‌ای که استفاده می‌کنید نیاز به شستشوی منظم دارد.

آیا میسلار واتر برای پوست‌های چرب مفید است؟

دکتر ویج می‌گوید: «آب میسلار می‌تواند راه‌حل خوبی برای افزودن به روتین مراقبت از پوست شما برای افرادی باشد که پوست چرب دارند.

“این نرم است اما در تمیز نگه داشتن پوست شما بدون خشک کردن بیش‌از‌حد یا بدون استفاده از مواد شیمیایی اضافه شده بسیار موثر است.”

بهترین میسلار واتر رندل، بهترین رندل میسلار واتر،ldghv ,hjv vkng،میسلار واتر سبز رسان

عوارض میسلار وا‌تر میسلار چیست؟

آب میسلار از آب مخلوط با صابون، مواد شیمیایی آبرسان و عطر‌ها تشکیل شده. در صورت بلعیده شدن، بعید است که مقدار کمی آب میسلار مسمومیت ایجاد کند، اما ممکنه باعث استفراغ یا اسهال شود. آب میسلار نیز اگر وارد چشم شود می‌تواند تحریک کننده باشد.

آیا میسلار وا‌تر به‌عنوان یک پاک کننده کافیه؟

میسلار وا‌تر یک پاک کننده بدون شستشو است که از می‌سل‌ها استفاده می‌کند که مانند آهنربا عمل می‌کند تا به آرامی آلودگی و آرایش را از روی پوست پاک کند. می‌توانید از آن به‌تنهایی استفاده کنید یا اگر می‌خواهید آن‌را در روش پاکسازی دوگانه خود بگنجانید، به‌عنوان اولین پاک کننده قبل از استفاده از یک شوینده کف‌دار یا شیری استفاده کنید.

آیا میسلار وا‌تر را حتا در صورت عدم آرایش می‌توانم استفاده کنم؟

برای بهره‌مندی از آب میسلار نیازی به آرایش ندارید. یک پاک کننده با طراوت صبح و شب است حتا بدون ارایش کردن صورت.

صبح از میسلار وا‌تر به‌عنوان جایگزینی برای شستشوی صورت خود استفاده کنید تا ضمن مرطوب کردن پوست، آلودگی‌ها را نیز از بین ببرد.

بهترین میسلار واتر پوست چرب خارجی،بهترین میسلار واتر خارجی برای پوست خشک،فرق میسلار واتر با تونر چیست،بهترین میسلار واتر برای پوست چرب نی نی سایت،بهترین میسلار واتر برای پوست خشکفبهترین میسلار واتر برای پوست مختلط،بهترین میسلار واتر ایرانی،بهترین میسلار واتر برای پوست جوش دار

آیا میسلار وا‌تر تونر است؟

میسلار وا‌تر آرایش سبک، چربی و نا‌خالصی‌ها را با کشیدن یک پد پنبه‌ای از روی پوست پاک می‌کند. یک چند کاره همه کاره، می‌تواند به‌عنوان یک پاک کننده، پاک کننده سبک آرایش و تونر استفاده شود. این ترکیبی از مراقبت‌های پاک کننده ملایم با فواید متعادل کننده و آبرسان پوست است.

پیشنهاد خواندی در سبز رسان:

🔗 روغن آرگان مو سیوند 45 میلی لیتر و 40 نکته بهترین زمان طرز استفاده ارگان
🔗 کرم اوره و اوسرین 15 درصد سیوند و 10 سوال درباره بهترین روش مصرف
🔗 کرم اوره و اوسرین 10 درصد سیوند و 20 نکته بهترین مصرف عوارض فواید
🔗 شامپو پسوریازیس دئودراگ 200 میلی لیتر و 20 بهترین درمان خانگی
🔗 بهترین فروشگاه خرید اینترنتی لوازم آرایشی بهداشتی در اصفهان آنلاین

آیا آب میسلار منقضی می‌شود؟

متاسفانه، محصول پاک کننده صورت مورد علاقه شما تاریخ انقضای بسیار مهمی دارد، صرف نظر از اینکه می‌توانید آن را روی بسته‌بندی ببینید یا خیر.

مطالعه بیشتر: hskin-care/find-micellar-water-for-your-skin-type

برای کدام نوع پوست می‌خواهید؟ انتخاب کنید: پوست نرمال یا خشک یا چرب

مناسب پوست چرب, مناسب پوست خشک, مناسب پوست نرمال

error: Content is protected !!