پن مایع حاوی بنزیل پروکساید و اسید سالیسیلیک دئودراگ مایع شوینده دئودراگ بنزوئیل بهترین‌ضدجوش‌عرق‌

139هزار تومان

نام: پن مایع بنزوئیل پروکساید دئودراگ

وزن مایع شوینده دئودراگ بنزوئیل پروکساید: 150 گرم

برند: دئودراگ

حجم مایع شوینده دئودراگ بنزوئیل: 150 میلی‌لیتر

ساخت پن مایع دئودراگ بنزیل پروکساید: ایران

قیمت شوینده بنزوئیل پروکساید دئودراگ: 139 هزارتومان

تاریخ انقضا: دو سال

مایع شوینده حاوی بنزوئیل پروکساید و اسید سالیسیلیک ۲ درصد

پن مایع حاوی بنزیل پروکساید و اسید سالیسیلیک دئودراگ مایع شوینده دئودراگ بنزوئیل بهترین‌ضدجوش‌عرق‌

 

پن مایع دئودراگ بنزیل پروکساید نی نی سایت،پن مایع دئودراگ نی نی سایت،رید شوینده بنزوئیل پروکساید دئودراگ،قیمت شوینده بنزوئیل پروکساید دئودراگ،دئودراگ ضد جوش نی نی سایت،عوارض پن مایع دئودراگ،قیمت پن مایع دئودراگ،نحوه استفاده پن مایع دئو دراگ،پن مایع حاوی بنزیل پروکساید و اسید سالیسیلیک دئودراگ،شوینده بنزوئیل پروکساید برای زیر بغل،پن مایع ضد جوش دئودراگ،ژل بنزوئیل پروکساید دئودراگ،محلول بنزوئیل پروکساید دئودراگ،شوینده بدن بنزوئیل پروکساید دئودراگ،پن مایع ضد جوش دئو دراگ مدل بنزوئیل پروکساید،شوینده بنزوئیل پروکساید برای بوی عرق،شوینده حاوی بنزوئیل پروکساید دئودراگ،بنزوئیل پروکساید نی نی سایت،بنزوئیل پروکساید برای جوش،مایع شوینده حاوی بنزوئیل پروکساید و اسید سالیسیلیک ۲ درصد،اصفهان

 

بنزوئیل پراکسید باکتری‌های عامل جوش را مورد هدف قرار می‌دهد و روی آکنه‌های قرمز، ملتهب و جوش‌های سرسفید بهترین اثر را دارد. اسید سالیسیلیک لایه برداری می‌کند تا به ریختن سلول های مرده که منافذ را می‌بندد کمک کند و برای جوش‌های ناهموار با حداقل قرمزی مفید است.

بنزوئیل پراکسید برای درمان آکنه، به‌عنوان یک ضد عفونی کننده برای کاهش تعداد میکروب‌ها (باکتری‌ها) روی سطح پوست شما عمل می‌کند. معمولن یکی از اولین درمان‌هایی است که برای آکنه خفیف تا متوسط ​​توصیه می‌شود.

 0 تا 100 پن مایع حاوی بنزیل پروکساید و اسید سالیسیلیک دئودراگ را با سبز‌ رسان مطالعه کنید. [نظرات متخصصین پوست و 50 سوال و جواب درباره بهترین مصرف] 

⚕️ آکادمی پوست آمریکا (AAD) بنزوئیل پراکسید را به‌عنوان یکی از اولین درمان‌ها برای انواع آکنه، از خفیف تا شدید، توصیه می‌کند.

متن بروشور شوینده بنزوئیل پروکساید دئودراگ

ژل پن بنزوئیل پروکساید دئودراگ

فرمولاسیون ژل پن D&D (دئو دراک) بر اساس پلی فارماسی می‌باشد و مجموعه عوامل موثر فارماکولوژیک که سینرژیک می‌باشد گرد هم آمده‌اند تا فارماکودینامیک و فارماکوکینتیک محصول ارتقاء پیدا کند و در‌نهایت پاسخ به درمان سریع، کامل و بدون عوارض جانبی حاصل شود.

در حال حاضر برند D&D (دئو دراک) با برخورداری از دانش فنی و استفاده از مواد اولیه با‌کیفیت و فرمولاسیون به‌روز و تخصصی و همچنین بر اساس مقالات و رفرنس‌های معتبر دانشگاهی گامی موثر در تولید محصولاتی جدید جهت کنترل و بهبود بیماری‌های باکتریال نموده است. و همچنین به پشتوانه کیفیت و کارایی بالینی این محصولات به تایید جامعه پزشکان و دارو‌سازان رسیده است.

پن مایع حاوی بنزیل پروکساید و اسید سالیسیلیک دئودراگ چیست؟

بروشور:

فرآورده بنزوئیل پراکساید به‌عنوان یک آنتی باکتریال، سیوستاتیک و کومدولیتیک جهت از بین بردن باکتری‌های بیماری معرفی می‌گردد. طبق تحقیقات انجام شده این فرآورده به‌عنوان یک آنتی باکتریال در کنترل و بهبود آلودگی‌های باکتریایی موضعی موثر است و باعث کاهش التهاب و قرمزی در موضح می‌گردد.

و همچنین به لحاظ دارا بودن ترکیب TeaTree oil با خواص آنتی میکروبیال همراه با بنزوئیل پراکساید با ایجاد اثر سینرژیسم موجب افزایش اثر فارماکولوژیک و پاسخ درمانی می‌گردد. نکته قابل توجه در این فرآورده وجود سالیسیلیک اسید جهت کنترل التهاب، قرمزی و خارش و اثر بخشی بهتر محصول در فرمولاسیون بکار رفته است.

طریقه مصرف بنزوئیل پروکساید دئودراگ براساس بروشور

 1. مقدار کمی از پن مایع را در نواحی پوستی نم‌دار به آرامی ماساژ دهید.
 2. روزانه 1 الی 2 بار توصیه می‌گردد.
 3. این فرآورده مصرف موضعی دارد.

موارد مصرف بنزوئیل پروکساید دئودراگ براساس بروشور

 1. کنترل و بهبود انواع آکنه‌ها. …
 2. کنترل و بهبود انواع باکتریال واژینوزیس.

بنزوئیل پراکسید طبیعی چیست؟

🍵 روغن درخت چای.

در انواع کرم‌های موضعی یا شستشوی صورت موجود است.‌

آیا بنزوئیل پراکسید جای زخم را از بین می‌برد؟

بنزوئیل پراکسید در کشتن باکتری‌ها و از بین بردن سلول‌های مرده پوست و چربی اضافی از منافذ پوست مفید است. پوست را تمیز می‌کند و می‌تواند کمک کند که جای زخم‌های آکنه کمتر برجسته به نظر برسند. سبز رسان توصیه می‌کند برای بهترین روش‌های درمانی برای اسکار آکنه با دکتر پوست و مو حتمن مشورت کنید.

عوارض پن مایع دئودراگ چیست؟

در برخی افراد کمی سوزش برای استفاده اول کمی رایج است اما در کل عوارض خاصی گزارش نشده اما در صورت بروز قرمزی و حساسیت فورن استفاده را متوقف کنید.

❌ در دسترس کودکان قرار نگیرد.

❌ در دسترس نور مستفیم خورشید قرار نگیرید.

❌ در تماس با چشم، دهان و زخم قرار نگیرید.

واکنش‌های جدی پوستی (مانند تحریک پوست، درماتیت تماسی) از‌جمله درد، سوزش، خارش، سوزش، قرمزی، لایه‌برداری، خشکی، پوسته‌پوسته شدن یا سوزش پوست می‌تواند در طول درمان با این دارو رخ دهد. ممکن است پزشک به شما بگوید که برای درمان سوزش پوست از مرطوب کننده استفاده کنید.

شوینده بنزوئیل پروکساید برای زیر بغل

آیا می‌توانم از بنزوئیل پراکسید برای زیر بغل استفاده کنم؟ این حاوی ماده توصیه شده توسط پزشک بنزوئیل پراکسید است که از نظر بالینی ثابت شده است که باکتری‌ها را از بین می‌برد. می‌توانید برای درمان آکنه‌های صورت و بدن از‌جمله سینه، پشت و زیر بغل از آن در حمام استفاده کنید.

عمدتن با ترویج فرآیند لایه‌برداری پوست زیر بغل شما عمل می‌کند. از طرف دیگر، بنزوئیل پراکسید در درجه اول با مبارزه با باکتری‌های مولد آکنه عمل می‌کند. پن شوینده بنزوئیل پروکساید برای زیر بغل و نواحی حساس بدن بیشترین استفاده را دارد.

قیمت پن مایع دئودراگ حاوی بنزیل پروکساید و اسید سالیسیلیک

قیمت شوینده دئودراگ حاوی بنزیل پروکساید و اسید سالیسیلیک در حال حاضر 139 هزارتومان است.

پن مایع ضد جوش بنزیل پروکساید و اسید سالیسیلیک دئودراگ چیست؟

پن شوینده بنزوئیل پروکساید بهترین ضد جوش در شکل مایع با گنجایش 150 میلی‌لیتر تهیه شده است.

فواید پن مایع بنزیل پروکساید و اسید سالیسیلیک دئودراگ

یک عامل باکتری کش است، به این معنی که باکتری‌ها را از بین می‌برد. باکتری‌های روی سطح پوست ما، به‌ویژه در زیر بغل و کشاله ران، عرق را تجزیه می‌کنند و می‌توانند بوی بدی تولید کنند. مکانیسم بنزوئیل پراکسید از بین بردن این باکتری‌ها در سطح پوست است که منجر به تولید کمتر بوی بدن می‌شود.

 • ✅ آنتی میکروبیال.
 • ✅ ضدجوش.
 • ✅ ضد خارش.
 • ✅ ضد التهاب.

بنزوئیل پروکساید چیست؟ Benzoyl peroxide

محصولات بنزوئیل پروکساید و اسید سالیسیلیک معمولن برای درمان آکنه خفیف تا متوسط ​​استفاده می‌شود.

شوینده بنزوئیل پروکساید برای بوی عرق

یکی از استفاده‌های رایج بنزوئیل پروکساید برای از بین بردن بوی عرق است. همچنین اسید سالیسیلیک یک بتا هیدروکسی اسید است که می‌تواند برای مراقبت از زیر بغل دگرگون کننده باشد. خاصیت لایه برداری آن، آن را به یک افزودنی عالی برای دئودورانت‌ها تبدیل کرده است زیرا می‌تواند به کاهش بو کمک کند و در عین حال پوست را لایه برداری و روشن کند. شوینده بنزوئیل پروکساید و اسید سالیسیلیک سلول‌های مرده پوست را از بین می‌برد که می‌تواند به کاهش موهای زائد نیز کمک کند.

خرید شوینده بنزوئیل پروکساید دئودراگ

در صورت نیاز می‌توانید شوینده بنزوئیل پروکساید دئودراگ از سایت یا اینستاگرام سبز رسان سفارش دهید.

چگونه از شستشوی بنزوئیل پراکسید برای زیر بغل استفاده کنیم؟

نحوه استفاده از ژل بنزوئیل پراکسید:

 • دست‌هایتان را بشویید.
 • ناحیه آسیب دیده را با یک پاک کننده ملایم مانند میسلار واتر و آب بشویید.
 • به آرامی پوست خود را خشک کنید.
 • یک لایه نازک از پن مایع دئودراگ را روی تمام نواحی آسیب دیده قرار دهید.
 • دوباره دستان خود را بشویید.

آیا قبل از شستشو با بنزوئیل پراکسید پوست باید مرطوب شود؟

هنگام استفاده از بنزوئیل پراکسید موضعی، ابتدا پوست را مرطوب کنید. بگذارید خیس بخورد، سپس بنزوئیل پراکسید را بمالید. کمک می‌کند اثرات خشک کننده آن را جبران کند.

چه مدت طول می‌کشد تا بنزوئیل پراکسید و اسید سالیسیلیک اثر کنند؟

ممکن است 2 تا 4 ماه طول بکشد تا اثر کامل داشته باشد. معمولن 1 یا 2 بار در روز از آن استفاده خواهید کرد. شایع‌ترین عارضه جانبی تحریک پوست است. اگر این اتفاق بیفتد، بهتر است در ابتدا کمتر از آن استفاده کنید، سپس با عادت کردن پوستتان، آن را افزایش دهید.

شستشوی بدن با بنزوئیل پراکسید برای چه مواردی استفاده می‌شود؟

بنزوئیل پراکسید دارویی است که آکنه خفیف تا متوسط ​​را درمان می‌کند. می‌توانید از این شستشوی موضعی برای تمیز کردن نواحی آسیب دیده پوست خود استفاده کنید. از مصرف این محصول بر روی نواحی حساس پوست از‌جمله چشم، بینی و دهان خودداری کنید.

آیا بنزوئیل پراکسید به‌عنوان شستشو موثر است؟

بنزوئیل پراکسید یک ماده شناخته شده برای مبارزه با آکنه است. در ژل‌های بدون نسخه، پاک‌کننده‌ها و درمان‌های لکه‌ای موجود است، این ماده در غلظت‌های مختلف برای جوش‌های خفیف تا متوسط موجود است.

آیا استفاده از بنزوئیل پراکسید بی خطر است؟

بنزوئیل پراکسید به طور کلی برای استفاده بی خطر است و در غلظت‌های پایین بدون نسخه در دسترس است.

بنزوئیل پراکسید 10 بهتر است یا 5؟ نظر متخصص

👨‍⚕️👨‍⚕️ کرانت و دکتر گارشیک معتقدند که بنزوئیل پراکسید به همان اندازه در درمان آکنه با 2 و 5 درصد موثر است که با 10 درصد است. (درصد بیشتر خشکی شدید)

هر دو متخصص پوست می‌گویند تفاوت این است که درصد‌های بالا‌تر خطر تحریک یا خشکی بیش‌از‌حد پوست را به همراه دارد.

آیا اسید سالیسیلیک برای زیر بغل بهتر از بنزوئیل پراکسید است؟

بافت پوست شما – اگر پوست چرب دارید، بنزوئیل پراکسید ممکن است گزینه بهتری برای شما باشد. فعالیت سبولیتیک آن به تنظیم تولید سبوم در پوست شما کمک می‌کند. با‌این‌حال، اگر پوست خشک با پوسته‌پوسته دارید، اسید سالیسیلیک می‌تواند مفید‌تر باشد.

چگونه از شستشوی بنزوئیل پراکسید استفاده کنیم؟

با دقت استفاده کنید و از تماس با مو، لباس و اثاثیه خودداری کنید. در صورت استفاده از پاک کننده‌های حاوی بنزوئیل پراکسید، ناحیه آسیب دیده را خیس کنید. پاک کننده را به آرامی به مدت 10 تا 20 ثانیه روی پوست بمالید. کاملن کف کند، سپس بشویید و خشک کنید.

آیا بنزوئیل پراکسید با آب شسته می‌شود؟

بله.

طرز استفاده بنزوئیل پراکسید برای لکه‌های جوشی صورت

اگر به دنبال پاک کردن لکه‌های صورت هستید، محصولی را انتخاب کنید که دارای یک ماده ضد آکنه است، مانند بنزوئیل پراکسید. ابتدا صورت خود را با یک شوینده بنزوئیل پراکسید کف کنید. بگذارید 5-10 دقیقه بماند. سپس آن را با آب بشویید.

بهترین جایگزین بنزیل پروکساید و اسید سالیسیلیک در طبیعت چیست؟

سرکه سیب، سرکه سیب را با مقدار کمی آب در یک بطری اسپری مخلوط کنید. مخلوط را روی زیر بغل خود اسپری کنید. اسید موجود در سرکه به کشتن باکتری‌ها کمک می‌کند.

آیا می‌توانم به طور دائم از بنزوئیل پراکسید استفاده کنم؟

استفاده طولانی مدت از بنزوئیل پراکسید تا زمانی که عوارض جانبی جدی نداشته باشد، به طور کلی اشکالی ندارد.

هشدار رتینول وبنزوئیل پراکسید؟

هر دو در درمان آکنه اثربخشند، بنزوئیل پراکسید برای از بین بردن باکتری‌های مولد آکنه مفید است و رتینول خواص کمدولیتیک رتینوئیدها دارد. با این حال، بنزوئیل پراکسید و رتینول به تنهایی برای آکنه‌های خفیف تا متوسط ​​استفاده می‌شوند.

🚨 بنزوئیل پراکسید نباید با محصولات رتینول استفاده شود زیرا می‌تواند باعث تحریک شدید پوستی شود.

چه کسانی نمی‌توانند از بنزوئیل پراکسید استفاده کنند؟

بنزوئیل پراکسید برای برخی افراد مناسب نیست. برای اطمینان از بی‌خطر بودن آن برای شما، اگر قبلن به بنزوئیل پراکسید یا هر داروی دیگری واکنش آلرژیک داشته‌اید، قبل از استفاده از این دارو به پزشک خود اطلاع دهید.

تداخل دارویی با بنزوئیل پراکسید چیست؟ 🚨

از بنزوئیل پراکسید با دارو‌های دیگری که ممکن است اثرات خشکی یا تحریک کننده روی پوست شما داشته باشد استفاده نکنید. این محصولات شامل محصولات مراقبت از پوست مبتنی بر الکل است. همیشه ترکیبات روی برچسب را بررسی کنید و محصولاتی را برای پوست حساس انتخاب کنید.

آیا بنزوئیل پراکسید منقضی شود؟

به گفته 👨‍⚕️ دکتر شلسینگر، بنزوئیل پراکسید پس از باز شدن سه ماه ماندگاری دارد و می‌تواند آنتی‌بیوتیک‌هایی را که گاهی اوقات با آنها جفت می‌شود، تجزیه کند، حتا در صورت بسته شدن. این بدان معنا نیست که کار نمی‌کند، اما اگر بنزوئیل پراکسید به اضافه یک آنتی‌بیوتیک باشد، اثر محصول دیگر را از دست می‌دهید.

آیا می‌توانم از شستشوی بنزوئیل پراکسید در شب استفاده کنم؟

هر روز و شب می‌توانید از آن استفاده کنید. اکثر انواع پوست می‌توانند دو بار در روتین روزانه پوست استفاده کنند. اما، پوست حساس ممکن است کمی بیش‌از‌حد خشک شود. اگر اینطور است، مصرف خود را به دو یا سه روز در هفته کاهش دهید.

پیشنهاد خواندنی سبز رسان:

بنزوئیل پراکسید بهتر است با چه‌چیزی جفت شود؟

بنزوئیل پراکسید را می‌توان با موادی مانند اسید هیالورونیک، نیاسینامید و گلیسیرین مخلوط کرد. همچنین می‌توان آن را با SPF برای محافظت بیشتر در برابر آفتاب مخلوط کرد.

چگونه پوست تحریک شده را از بنزوئیل پراکسید تسکین دهم؟

پوست شما ممکن است گاهی نیاز به استراحت از بنزوئیل پراکسید داشته باشد. شامل زمانی است که آنقدر خشک است که ناراحت کننده است. با‌این‌حال، استفاده از آن را به طور کامل متوقف نکنید. در عوض، سعی کنید یک روز در میان یا چند بار در هفته کاهش دهید.

قوی‌ترین داروی آکنه چیست؟

ایزوترتینوئین یک داروی قوی است که با چهار علت به آکنه حمله می‌کند – باکتری‌ها، منافذ مسدود شده، چربی اضافی و التهاب (قرمزی و تورم). حدود 85 درصد از بیماران پس از یک دوره مصرف ایزوترتینوئین، پاکسازی دائمی را مشاهده می‌کنند.

بهترین درمان برای جوش صورت و بدن چیست؟

بنزوئیل پراکسید به‌عنوان یک ضد عفونی کننده برای کاهش تعداد باکتری‌ها در سطح پوست عمل می‌کند. همچنین به کاهش تعداد جوش‌های سر سفید و سر سیاه کمک می‌کند و اثر ضد‌التهابی دارد. بنزوئیل پراکسید معمولن به‌صورت کرم یا ژل موجود و یک یا دو بار در روز استفاده می‌شود.

مطالعه بیشنر:

error: Content is protected !!